מצא אותנו:
מכינת 30 +
צור קשר
אני מתעניין בתחום:
מסכים לקבל עדכונים והודעות במייל
שלח
לפרטים נוספים חייגו:
1-800-50-11-50
 
עוד ב: מכינות

מכינת 30 +

הכנה ללימודים אקדמיים לבני 30 ומעלה.

"תמיד רציתי לממש חלום ישן", אומרת ורד דהן,  "אני בת 42, ותמיד רציתי ללמוד אבל עקב לחצי היומיום של עבודה, בית וילדים לא הגעתי לזה. זה תמיד ישב לי בראש וידעתי שמתי שהוא אעשה את זה. את לימודי התיכוניים סיימתי עם בגרות חלקית וחסרה לי הבחינה באנגלית, מכינה קדם אקדמית של 30+ היתה אופציה נהדרת מבחינתי להתחיל וללמוד. אחרי 20 שנה שלא למדתי, הלימודים במכינה הכניסו אותי לתלם. בסיום המכינה כבר היה לי ברור לגמרי שאמשיך ללימודים לתואר ראשון". ורד סיימה את המכינה בהצלחה רבה ובשבוע שעבר החלה את לימודיה לתואר ראשון במכללה האקדמית גליל מערבי במסלול משולב של לימודי משאבי אנוש וסוציולוגיה.

גם חן אוחיון , בן 36 מנהריה, התקדם בעבודתו במשך השנים
אבל הרגיש שהתואר חסר לו ומעכב את התקדמותו. "הייתי צריך לקחת החלטה" , הוא מספר, "או שאני ממשיך לדשדש או שאני עושה מעשה ומתחיל בלימודים לתואר אקדמי. החלטתי שאני לוקח את עצמי בידיים ומתחיל ללמוד. לא שהיה קל, יש לי משפחה עם שני ילדים לפרנס  , אבל התחלתי את הלימודים במכינה קדם אקדמית של 30+ והיום אני סטודנט מהמניין במכללה האקדמית גליל מערבי במסלול משולב ".

ורד וחן הם חלק מקבוצה גדולה של בוגרי מכינת 30+ שהחלו השנה את לימודיהם האקדמיים. הלימודים במכינה קדם אקדמית מספקים לסטודנטים הכנה מיטבית להתמודדות עם הלימודים האקדמיים ועל כך מעידים האחוזים הגבוהים של בוגרי המכינה שהתחילו השנה ללמוד לתואר ראשון במכללה. המכינה מאפשרת אופק אקדמי לאוכלוסיה שלא התפנתה עד כה משיקולים משפחתיים, כלכליים או אחרים ללמוד במוסדות להשכלה גבוהה, גורם המסייע בהשמה מקצועית ובהעלאת רמות השכרמסקר שערך "מכון עשת – שירותי הדרכה ומחקר" עבור המכללה האקדמית גליל מערבי בשנת הלימודים הקודמת, בקרב תלמידי המכינה המיוחדת 30+, עולה כי 88% ימליצו לחבריהם ללמוד במכללה וכי 87% מהסטודנטים מרוצים מאוד מאיכות ההוראה במכינה, 81% נוספים ציינו כי לצוות המורים חשוב מאוד שיצליחו.

חן מוסיף : "לאלה המתלבטים עדיין אם ללמוד או לדחות, אני רוצה להגיד שאם יש לכם את האפשרות אז לכו על זה, עדיף מאוחר מבכלל לא".אז יש לכם הזדמנות, במאי הקרוב צפוי להיפתח מחזור גדול נוסף של מכינה קדם אקדמית של +30.

תכנית הלימודים
 
אנגלית, מבוא לסטטיסטיקה, הבעה עברית , מדע וטכנולוגיה / מתמטיקה, משטר מדינת ישראל.

משך הלימודים : כסמסטר אחד

תנאי קבלה : ראיון קבלה, בני 30+, 12 שנות לימוד.


מועדי פתיחה
: ספטמבר, ינואר ומאי.

 

חזרה לדף ראשי מכינות

© 2016 המכללה האקדמית גליל מערבי   |  
  |  
  |