מצא אותנו:
שירותי ספריה
צור קשר
אני מתעניין בתחום:
מסכים לקבל עדכונים והודעות במייל
שלח
לפרטים נוספים חייגו:
1-800-50-11-50
 
עוד ב: ספריה

שירותי ספריה

אוסף הספריה

אוסף הספרייה מגוון וכולל ספרות יפה, ספרי לימוד ועיון, כתבי-עת, קלטות וידאו, מפות, מאגרי מאמרים ומבחנים סרוקים, תקליטורים, תקליטונים, מאגרי מידע על סי-די רום ומאגרי מידע מקוונים. האוסף מכיל כ 100,000 פריטים ומקיף את רב תחומי הלימוד וההוראה במכללה.

 

שירותי הספריה

השאלה - ספרית המכללה מספקת שירותי השאלה וייעוץ לתלמידים, מרצים ועובדי מכללה


השאלה בין ספרייתית
– שרות השאלה בינספרייתית הינו עבור ספרים שאינם נמצאים באוסף הספריה. השרות ניתן לסטודנטים, מרצים וסגל מנהלי של המכללה. השרות חייב  בתשלום של 10 שח לספר.
 

יעץ אישי
- סיוע לפונים להשתמש בקטלוג הספריה, במאגרי המידע לצרכי לימוד ומחקר. בשעות פעילות הספריה בדלפק היעץ.


יעץ טלפוני
- מתן תשובות לשאלות קצרות טל. 9015138 – 04  


יעץ מרחוק
- יעץ מרחוק הוא שרות מענה לשאלות קוראים באמצעות הדואר האלקטרוני.סטודנטים ומרצים מוזמנים להציג בקשות לחומר שנועד לצורכי כתיבת עבודות או מחקר בנושא מסוים.הבקשות יופנו לספרנית יעץ המתמחה בתחום וזו תספק הפניות לספרים, מאמרים ומקורות מידע אחרים.שרות זה בא לענות על צרכי תלמידים ומרצים עסוקים או רחוקים פיזית מהמכללה.אין הכוונה בשרות זה, לענות על שאלות קטנות כגון: "האם ספר זה או אחר קיים בספרייתכם", זאת ניתן לקבל דרך הטלפון בשעות המיועדות לכך. הכוונה היא לחיפוש רציני ונרחב של מידע מתוך המשאבים הקיימים בספריה.
 
הנחיות לבקשת יעץ מרחוק:אנא פרטו בבהירות ובהרחבה את הנושא בו נחוץ לכם המידע ולשם מה (עבודה, סמינריון וכו')ציינו את סוג החומר הדרוש לכם (ספרים, מאמרים, אתרי אינטרנט או כל סוג אחר) ובאיזו שפה בה הוא נחוץ.רשמו בגוף הבקשה טלפון, מס' פקס (אם יש) ואת כתובת הדואר האלקטרוני.התשובות יכללו חומר שקיים בספרייתנו והפניות למקורות אחרים וישלחותוך שבוע מיום הבקשה.
 כתובת למשלוח הבקשה: brachas@wgalil.ac.il

הדרכות

תמיכה במחקר- איתור קרנות וכנסים

כחלק משיתוף פעולה בין רשות המחקר לספרייה, לצורך קידום נושא המחקר במכללה, הוחלט לעדכן את החוקרים בקולות קוראים בתחומי התעניינותם.
בספרייה קיים כוח אדם מיומן בחיפוש מידע. כדי לשלב את החוזקות המקצועיות שלנו עם הצורך שיש למרצים וחוקרים, אנחנו מציעים את שרותינו בחיפוש מידע חשוב בתחום קולות קוראים להצגה בכנסים, פרסום מאמרים ומענקי מחקר.

 
לכל חוקר אנחנו יוצרים פרופיל המפרט את תחומי העניין ונושאי המחקר, אילו קולות קוראים הוא מעוניין לקבל (רק קרנות או גם כנסים ומאמרים), תאריך קבלת הדוקטורט, אזרחות שנייה אם יש – כל הפרטים האלה משמשים כדי להתאים את ההצעות למחקר באופן אישי, להימנע מהפצת דואר לא רלוונטי ולאפשר הזדמנויות רחבות ככל האפשר.
מרצים המעוניינים לקבל מידע, מוזמנים לפנות לתמר בדוא"ל הרשום מטה ולפרט את תחומי העניין שלהם. tamari@wgalil.ac.il
 

חזרה לדף ראשי ספריה

© 2016 המכללה האקדמית גליל מערבי   |  
  |  
  |