מצא אותנו:
המרכז לפיתוח קריירה
צור קשר
אני מתעניין בתחום:
מסכים לקבל עדכונים והודעות במייל
שלח
לפרטים נוספים חייגו:
1-800-50-11-50
 
עוד ב: דקנט

המרכז לפיתוח קריירה

דואגים לקריירה שלך מהיום הראשון ללימודים

המכללה האקדמית גליל מערבי פועלת לקידום הסטודנטים והבוגרים בעולם התעסוקה. מטרתו של המרכז לפיתוח קריירה לדאוג לסטודנטים ולבוגרים במהלך הלימודים ולאחר סיומם.
המרכז לפיתוח קריירה מציע מגוון רחב של שירותים לרווחת הסטודנטים והבוגרים, כגון: סיוע והדרכה בכתיבת קורות חיים, הכנה לראיונות עבודה ולמרכזי הערכה, הכוונה וייעוץ אישי למחפשי העבודה, פרסום הצעות עבודה, וסדנאות מעשיות בתחום הקריירה.
 
המרכז לפיתוח קריירה במכללה האקדמית גליל מערבי מקיים שיתוף פעולה פורה עם מעסיקים וארגונים מובילים במטרה לשלב הן את הבוגרים והן את הסטודנטים במשרות התואמות את חוג הלימודים שלהם. כמו כן, המרכז פועל ליצירת קשרים עסקיים בין סטודנטים למעסיקים פוטנציאליים על ידי חשיפה של המעסיקים במכללה בכנסים, ימי עיון, ירידי תעסוקה ועוד.
 

אודות המרכז לפיתוח קריירה

מרכז פיתוח קריירה לסטודנטים ולבוגרים – הכניסה שלך לעולם הקריירה

המכללה האקדמית גליל מערבי שמה במרכז הפעילות את הסטודנטים והבוגרים שלה ולצורך כך הקימה מרכז פיתוח קריירה שמטרתו לדאוג כי הסטודנט והבוגר יקבלו את הכלים הטובים ביותר על מנת להשתלב בעולם הקריירה.
 
המרכז פועל בשיתוף פעולה עם מעסיקים וארגונים מובילים על מנת להביא משרות איכותיות, בעלת אופק תעסוקתי, תואמות את חוגי הלימוד הנלמדים במכללה ועונים על צרכיהם של הסטודנטים.
המכללה פועלת להידוק הקשר עם קהילת העסקים והארגונים בגליל המערבי לטובת פיתוח חוגי הלימוד כך שיענו טוב יותר על צרכיהם המשתנים של המעסיקים, כל זאת תוך כדי השפעה ישירה על פיתוח הסטודנטים במכללה.

 
על מנת להגשים חזון זה המרכז פועל במספר תחומים:

1. פעילות פרטנית עם הסטודנט והבוגר:
ליווי הסטודנט במהלך הלימודים ולאחריהם ע"י רכזת פרט והשמות מקצועית וכן מתן כלים איכותיים על מנת שיוכל להתמודד בשוק התעסוקה המשתנה:

ארגז הכלים יכלול:
• הכנה וליווי בהליך מציאת מקום עבודה (אפיקי חיפוש עבודה, רשתות חברתיות ועוד)
• תהליכים בקבלה לעבודה (הכנת קורות חיים, הכנה לראיונות עבודה ולמרכזי הערכה ועוד)
• ליווי גם לאחר השמה (דילמות ממקום העבודה, שדרוג מקום העבודה ועוד)

בנוסף, רכזת פרט לחברה הערבית שנותנת ליווי אישי ייחודי לסטודנטים מהחברה הערבית. השירות כולל ליווי פרטני וכן סדנאות וימי מרתון.
 
התהליך יהיה מותאם לסטודנט ויינתן ככל שיידרש: ליווי אישי כוללני המשלב עבודת פרט וכן עבודה בקבוצות, סדנאות איכותיות הכוללות תהליכי צמיחה אישית תוך קבלת משוב אפקטיבי, תהליכי לימוד והכנה לעולם התעסוקה, כתיבת קורות חיים, תהליכי מיון, מרכזי הערכה ועוד.
שירותי הליווי האישי ממומנים במלואם על ידי המכללה וניתנים לסטודנט ללא תשלום.

למתעניינים בלימודים במכללה תינתן האפשרות להיפגש עם רכזת הפרט והשמות לצורך הבנה טובה יותר של שוק התעסוקה ולצורך קבלה החלטה מושכלת בבחירת הלימודים האקדמיים.

2. התנסות בשטח/פרקטיקום: הפרקטיקום הוא יישום הידע התיאורטי שצבר הסטודנט ותרגומו לכלים מעשיים בשטח. המרכז, בשיתוף החוגים האקדמאים, פועל לשיבוצם של הסטודנטים במעסיקים נבחרים.

3. קשרי מעסיקים: המרכז פועל באופן מקיף ונרחב על מנת להגיע לכלל המעסיקים והארגונים באזור על מנת לפתוח חלון הזדמנויות לסטודנטים והבוגרים להשתלב בתפקידי מפתח. לצורך כך, המרכז ידאג להבאת המעסיקים לימי זרקור הממוקדים לחוגי הלימוד השונים במכללה.

בנוסף, המרכז דואג לקיים ירידי תעסוקה במכללה על מנת לפרוס בפני הסטודנטים את המעסיקים המובילים ולפתוח בפניהם אפשרויות תעסוקה עוד במהלך הלימודים.

עוד נושאים שיעניינו אותך:

צור קשר:

ולדה רפפורט, רכזת קריירה
טלפון:04-9015391 |  VladaR@wgalil.ac.il
 
 
לפניות של סטודנטים מהחברה הערבית:
אומייה פאעור מסרי, רכזת פרט החברה הערבית
טלפון:04-9015-315 | career@wgalil.ac.il
 
שעות פעילות המרכז, בימים א' - ה', בין השעות 8:00 - 16:00
 
 
© 2016 המכללה האקדמית גליל מערבי   |  
  |  
  |