מצא אותנו:
סקר שביעות רצון 2014
צור קשר
אני מתעניין בתחום:
מסכים לקבל עדכונים והודעות במייל
שלח
לפרטים נוספים חייגו:
1-800-50-11-50
 
עוד ב: ספריה

סקר שביעות רצון 2014

סקר שביעות רצון 2014
 
כמידי שנה, בסוף שנת לימודים בחודש יוני, נערך סקר שביעות רצון המבקש לבדוק את מידת שביעות רצון הסטודנטים והמרצים מאוספי הספרייה, תנאי הלימוד ומהשירות הניתן בספרייה.
 
תוצאות הסקר הראו שביעות רצון  גבוהה מהשירות הניתן ביעץ ובדלפק ההשאלה. פחות שביעות רצון נתנה לתנאי הלימוד – מספר המחשבים, מספר מקומות ישיבה, תקינות מדפסות ומכונות צילום, איחסון תיקים ושמירה על שקט.
 
שביעות רצון לקוחותינו חשובה לנו ביותר ואנחנו עורכים שינויים ושיפורים בעקבות הסקר. אחת הטענות החוזרות בסקר השנה ובשנים קודמות הוא הרעש בספרייה והיעדר מקומות ללמידה בקבוצות לכן השנה, בעבודה משותפת עם מעצבת פנים, יצרנו בקומה השנייה מחיצות מקירות גבס והוספנו 7 חדרי לימוד בקבוצות. את המדפסות ומכונות הצילום העברנו לחדר בקצה הקומה הראשונה, גם הוא נבנה מקיר גבס כך שהרעש הנוצר מההתגודדות סביב המכונות לא יפריע למי שלומד בספרייה.
כדי לשפר את השירות מתוכננת עמדת יעץ שניה שתקצר את זמן ההמתנה.
בכמה מהמחשבים הוספנו מקלדות בערבית לנוחות הסטודנטים.
 
אנחנו ממשיכים לפעול לשיפור חזות הספרייה. הזמנו ריהוט חדש, העברנו מהכניסה לספרייה את המדפים שעמדו שם ויצרנו תחושת מרחב. האזור בו מאוחסנים התיקים גודר באמצעות קירות ותורם למראה מסודר יותר.  הספרייה מארחת תערוכות מתחלפות, הראשונה בהן – עבודותיו של האדריכל אריך מנדלסון כבר תלויה על הקירות ומקשטת את הספרייה.
 
בתכנון – מערכת להזמנת חדרים, התחברות למערכות הספרייה בגישה אחת עם סיסמה אחת, מסך בחדר הלימוד אותו אפשר יהיה לחבר למחשב נייד לצורך לימוד קבוצתי.
 
אנחנו תקווה  שפעולות אלו  ישפרו את תנאי הלימוד בספרייה ויספקו סביבה לימודית תומכת.
 
 
בברכה,
צוות הספרייה
 
 
© 2016 המכללה האקדמית גליל מערבי   |  
  |  
  |